Product number: S050X150VATY
EAN nummer: 5705378674079
S050X150VATY selvlaminerende termisk overførselsetiket med hvidt printområde og klart overlaminat, som beskytter symbolforklaringen og er let at identificere. Den er dimensioneret specielt til lednings- og kabelapplikationer. Opgrader dit kabelkodningssystem med forbedret organisering og identifikation. Bruges med Easy-Mark Plus Labeling Software og TDP-printere. Vinyl. 0,50' x 1,50" (12,7 mm x 38,1 mm). Farve klar/hvid. 5000 etiketter pr pakke.