Product number: S050X150VATY
EAN number: 5705378674079
S050X150VATY Selvlaminerende etikett for termisk skriver har et hvitt område for påskrift og et klart laminat over som beskyttelse for skriften, for enkel identifisering. Den er dimensjonert spesielt for bruk med ledninger og kabler. Oppgrader kabelkodingssystemet ditt med bedre organisering og identifikasjon. Brukes sammen med Easy-Mark Plus-merkingsprogramvare og TDP-skrivere. Vinyl. 0,50" x 1,50" (12,7 mm x 38,1 mm). Farge: klar/hvit. 5000 etiketter per pakke.