Panduit MMP350-C316 Marker Plate 3.50" x 0.75"
Product number: MMP350-C316
EAN number: 0074983544219
The MMP350-C316 Stainless Steel Marker Plate provides permanent identification of pipes, conduits, valves, cables, and equipment in harsh environments. The designated plates feature an easy feed design with a raised slot to simplify cable tie installation and improve productivity. 3 lines of text maximum. 316 Stainless Steel. 3.5" x 0.75" (88.9 mm x 19.1 mm). Color Silver. 100 per package.