Panduit S100X125VATY Self-Laminating Label 1" x 1.25"
Product number: S100X125VATY
EAN number: 5705378790328
The S100X125VATY Thermal Transfer Self-Laminating Label includes a white print-on area and clear overlaminate to protect the legend for easy identification. It is sized specifically for wire and cable applications. Upgrade your cable coding system with improved organization and identification. Use with Easy-Mark Plus Labeling Software and TDP printers. Vinyl. 1" x 1.25" (25.4 mm x 31.8 mm). Color Clear/White. 5000 labels per package.