Panduit S050X150VATY Self-Laminating Label 0.5" x 1.5"
Product number: S050X150VATY
EAN number: 5705378674079
The S050X150VATY Thermal Transfer Self-Laminating Label includes a white print-on area and clear overlaminate to protect the legend for easy identification. It is sized specifically for wire and cable applications. Upgrade your cable coding system with improved organization and identification. Use with Easy-Mark Plus Labeling Software and TDP printers. Vinyl. 0.50" x 1.50" (12.7 mm x 38.1 mm). Color Clear/White. 5000 labels per package.